Lenwit Fornir Sp. z o.o.
Witaszyczki 66
63-230 Witaszyce, Polska

Biuro czynne:
pon. – pt.: 8:00 – 16:00
Magazyn czynny:
pon. – pt.: 6:00 – 22:00

Prezes Zarządu:
Jacek Zasadzki
tel: +48 (62) 747 84 05
e-mail: fornir@fornir.pl

NIP: 617-19-44-484
REGON: 250959430

Sąd Rejonowy w Kaliszu RHB 2065
KRS 0000037228
Kapitał zakładowy: 2 350 000 PLN

Dział handlowy

Kontakt ogólny
tel.: +48 (62) 747 84 05
tel.: +48 (62) 749 59 08
tel.: +48 (62) 749 59 10
e-mail: fornir@fornir.pl

Alina Nowicka
Specjalista ds. sprzedaży
kom. +48 607 809 495
alina.nowicka@fornir.pl

Dominik Marciniak
Specjalista ds. sprzedaży
kom. +48 785 888 522
dominik.marciniak@fornir.pl

Nina Schubert
Specjalista ds. sprzedaży
kom. +48 607 503 092
nina.schubert@fornir.pl

Monika Seifert
Kierownik działu sprzedaży
kom. +48 885 884 900
monika.seifert@fornir.pl

Dział produkcji

Grzegorz Jędrzejczak
Kierownik produkcji
kom. +48 607 460 518
grzegorz.jedrzejczak@fornir.pl

Michał Durczak
Kierownik działu przygotowania
produkcji
michal.durczak@fornir.pl

Robert Nieciąg
Specjalista ds. techniczno-konstrukcyjnych
kom. +48 885 888 240
robert.nieciag@fornir.pl

Romana Rapczyńska-Zaleska
Referent ds. przygotowania produkcji
romana.rapczynska-zaleska@fornir.pl

Dział zaopatrzenia

Marcelina Kończak
Specjalista ds. zaopatrzenia
kom. +48 887 888 022
marcelina.konczak@fornir.pl

Finanse i księgowość

Magdalena Szyszka
Główny Księgowy
te. +48 62 747 84 04
magdalena.szyszka@fornir.pl

Hanna Janus
Z-ca Głównego Księgowego
te. +48 62 747 84 04
hanna.janus@fornir.pl

Kadry

Rafał Janus
Specjalista ds Kadr i BHP
kom.: +48 607 382 154
rafal.janus@fornir.pl

IT

Jakub Półrolniczak
Specjalista ds. IT
kom.: +48 782 033 199
jakub.polrolniczak@fornir.pl

ZARZĄD

Jacek Zasadzki
Prezes Zarządu
jacek.zasadzki@fornir.pl